AUTODEMONT - použité diely AUDI, VW, ŠKODA

Vitajte v spoločnosti AUTODEMONT. Sme spoločnosť, ktorá sa už od roku 2007 špecializuje predajom originálnych použitých náhradných dielov značiek najmä Audi, Volkswagen (VW) a Škoda. Kupujeme celé autá od preverených zahraničných partnerov, ktorí ručia za ich legálny pôvod a funkčnosť. Z plnefunkčných áut sú náhradné diely následne odborne demontované, odskúšané a tak zaručujú opäť po odbornej montáži originálnu kvalitu za veľmi nízku cenu.

V porovnaní s cenami nových originálnych dielov s nami bežne ušetríte aj 80 - 90% z ceny. Sortiment originálnych náhradných dielov z vlastnej demontáže aj z dovozu neustále dopĺňame. Každý diel poctivo samostatne zaevidujeme, odfotíme a vystavujeme v našom e-shope v jednotlivých kategóriách. Vidíte tak presne to, čo kupujete. Môže sa stať, že nájdete diel s rovnakým nadpisom a viac krát. To preto, že z daného typu dielu máme viac kusov, avšak každý je samostatne odfotený a zaevidovaný. Databázu dielov denne aktualizujeme. Ponúkame len diely, ktoré máme reálne na sklade pripravené na okamžitú expedíciu k Vám. Disponujeme vlastnou skladovou plochou cca 2000 m2.

Ak neviete či Vám diel bude pasovať na Vaše vozidlo, poraďte sa s nami. Našimi zákazníkmi sú autoservisy, opravovne a aj jednotliví odberatelia v celej Európe aj mimo nej. Pri väčšom odbere a pre stálych zákazníkov radi poskytujeme zľavy! Neváhajte a staňte sa tiež našim spokojným zákazníkom! Ďakujeme.

Autodemont Zavazna Poruba, Slovakia